KONST / Litografier / Handkolorerad litografi 13363028
nr 1336 3028
Staffan Hallström
(1914-1976), Sverige
Handkolorerad litografi, Ingens hundar, 1968. Signerad. Motivet: 49x60 cm
Utrop:
25.000 kr
Såld:
26.500 kr
måndag 29 juni 2020
kl 20:35:59
25.500 kr
25.000 kr
25.500 kr (Budbetjänt)
26.000 kr
- Klassiska
29 jun
Klassiska
Läs mer om Klassiska
Staffan Hallström
Läs mer om Staffan Hallström